Hakkımızda

Zenger Teknik’e Hoşgeldiniz

Şirketimiz 1971 Yılı Kuruluşu ZENGERLER bünyesinde, kauçuk zemin, kauçuk zemin kaplama, kauçuk kaplama, kompozit, anti balistik kompozit, Kitapbank ve SesPanelleri ve Bariyerleri teknolojilerinde 10 Yılı aşkın bir süredir zirveye yerleşmiştir.
Kauçuk Granül ve Bağlayıcı Binder (BAYINDIR) ile özel dolgulu tek kompenent PU zemin yogun yapıştırıcılarını da kendi bünyesinde üretmeye başlamıştır.
Blok Kauçuk Zemin Kaplama ürünlerimizde 06/2mm 1. Kalite Yıkanmış Anti Kanserojen Hijyenik Geri Dönüşümlü Granüller + %8 BİNDER BAYINDIR + %4 Elastik Epoxy Bağlayıcı ve %4 Demir Oksit Boya Kullanılmakta, ayrıca patentli içeriklere sahip özellikli karışımlarımız da ürün Kalitemizi Arttırmaktadır.
Ürettiğimiz Patent ve Tasarım Tescilli Kilitli Blok Anti Statik Kauçuk Zemin Malzemelerimiz 3+7/10 Yıl Garantimiz Güvencesindedir.
Ünlerimizin Yogun Yaya Trafiğinde Kullanim Olur ve Onaylı Test Sonuçlarının yani sıra
T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI POZ NUMARALARI: 04.032/20A,20B,20C/21A Bulunmaktadır. Ayrıca İBB Birim Fiyat Analizleri ve Birim Fiyatlar Poz Numaraları da Mevcuttur.

1971′den bu yana çok geniş kapsamda bilimsel ve teknolojik proje ve ürünler geliştirme, uygulama ve üretim faaliyetlerine devam eden köklü firmamız Zenger Teknik bugüne kadar altında Zenger imzası bulunan sayısız projede MARKA ve ÜRÜN başarıları ile çeşitli Bakanlık ve Devlet Kuruluşlarından TAKTİR BELGELERİ kazanmıştır.
Teknolojiyi sürekli yakından takip ederek, Kendi Geliştirdiği yeniliklerin ve gerekliliklerin farkında olan firmamız tüm projelerine de bunu MARKA ve Kalitesiyle yansıtmıştır.
Zenger Teknik misyonu kaliteli ürün ve Kauçuk ürünleri Kendi Kalitesi üst ve ULUSLAR ARASI Standartlarda rekabetçi bir fiyata tüketiciye sunmaktır.

Hizmetlerimiz

Blok antistatik Kauçuk Zemin Kaplamaları, Zemin, Portatif Emniyet Bariyeri, Kitapbank, Tutamaç, Dökme Zemin, Antibalistik Güvenlik Kabinleri, Prefabrik Konutlar, Kırılmaz Anti Balistik Kompozit Koruyucu Levha, Kompozit ürünler ve uygulama örneklerini görebilirsiniz.

Meriç Halı Yıkama