Kauçuk Zeminler hakkında

Kauçuk Zemin

Kauçuk Zemin Yer Zemin Döşemeleri

Zengerler Bünyesinde 06mm/2mm Özel Yıkanmış Hijyenik Anti Kanserojen SBR&EPDM Kauçuk Granüller ile m2 Ye 22.5 Kg.Olmak Üzere %8 Bayındır Binder ve %4 Elastik Epoxy Kullanılarak ve Zenger Patentli Özel Kimyasallar eklenerek Sporcu Sağlığına ve Çocuk Oyun Alanlarında Kullanıma Uygun Standartlarda Uluslararası Akreditasyonlu Test Raporları Sonuçlarına Uygun Bir Şekilde Üretilmektedir.

Zenger Teknik Olarak SBR&EPDM Granüllerini de Kendi Bünyesinde Zengerler Fabrika ve Geri Dönüşüm Tesislerinde Üretmektedir.

Bayındır ve Zemin Yapıştırıcılarını da Beraber Olduğu Ortak Şirketimiz Karotaş Bünyesinde Yine Kendi Kimyasal İZOKİM PU Yapıştırıcı Tesislerinde ULUSLARARASI Kalite Standartlarında İmal Etmektedir.

%100 Türk Sermayesi ve %100 Türk Yerli Hammadde ve Geri Dönüşüm ürünleri Kullanarak Tamamen Zengerler Bünyesinde Üretilen

Kauçuk Zemin

Kauçuk Zemin Kaplama,Kitapbank, Kompozit Ses ve Gürültü Panelleri, Kompozit Kurşun Geçirmez Zırh ve Kompozit Yüzeyli RPC Rogar ve Mazgal üretimlerimiz Akreditasyonlu Test Raporlarınca ULUSLARARASI Kalite Standartlarında Zenger Teknik Tesislerinde Büyük AR-GE Laboratuarlarında Geliştirilmiş Patent ve Tasarım Tescilli Ürünlerdir.

Kauçuk ZeminKauçuk Zemin Kaplama, Kompozit Anti Balistik Plakalar

Comments are closed.

  • goonporn.com
  • mofosexs.com
  • ipornweek.com
  • tubewaste.com
  • portuporn.com